dr hab. Mirosław Geise, prof. uczelni

Doktor habilitowany nauk ekonomicznych, doktor nauk ekonomicznych o specjalność polityka zatrudnienia i rynku pracy, magister ekonomii. Posiada dorobek naukowy w dyscyplinie ekonomia i finanse, który dotyczy głównie problemów związanych z funkcjonowaniem krajowych rynków pracy, w tym kwestii bezrobocia w Polsce i w krajach wysokorozwiniętych, a także polityki gospodarczej na szczeblu globalnym, krajowym oraz samorządowym.

Posiada bogate wieloletnie doświadczenie dydaktyczne. Był kierownikiem studiów doktoranckich przy Instytucie Nauk Politycznych naszego Uniwersytetu. Jest przewodniczącym Komitetu Okręgowego w Bydgoszczy Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Ekspert spraw ekonomicznych wielu programów radiowych i telewizyjnych TVP Bydgoszcz i Radio PIK.

Pozostałe informacje: