Okładka publikacji:

Rozdział autorstwa dr hab. Anny Koziczak, prof. Uczelni pt.: "Pismo jako obiekt autofałszerstwa"

Opublikowana została monografia pt.: "Problematyka dowodu z dokumentu", w ramach której ukazał się rozdział pt. "Pismo jako obiekt autofałszerstwa" autorstwa dr hab. Anny Koziczak, prof. Uczelni.

"Publikacja poświęcona została wieloaspektowym i interdyscyplinarnym badaniom dokumentów. Znalazły się w niej opracowania stricte kryminalistyczne, prawnodowodowe oraz z pogranicza innych dyscyplin naukowych. Punktem odniesienia wszystkich zamieszczonych w książce artykułów jest problematyka dokumentu. Przyjęte przez autorów poszczególnych opracowań i redaktora tomu podejście interdyscyplinarne jest w pełni uzasadnione i w praktyce niezmiernie pożądane. Kilkadziesiąt artykułów zawartych w monografii zostało opracowanych nie tylko przez teoretyków, lecz przede wszystkim przez praktyków — ekspertów zajmujących się na co dzień problematyką badań dokumentów. Lektura książki może ułatwić Czytelnikowi zrozumienie zasad obowiązujących w badaniach dokumentów oraz ocenę przydatności ich wyników".
/opis wydawniczy/