Okładka książki: Aktualne zagadnienia pozakodeksowego prawa karnego i prawa wykroczeń

Wspólna publikacja dra hab. Radosława Krajewskiego, prof. uczelni oraz dra Jarosława Janikowskiego

Właśnie ukazała się najnowsza publikacja pod redkacją dra hab. Radosława Krajewskiego, prof. uczelni oraz dra Jarosława Janikowskiego pt.: "Aktualne zagadnienia pozakodeksowego prawa karnego i prawa wykroczeń" Wydawnictwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

W publikacji znajdują się artykuły naukowe pracowników naszego Instytutu, którzy poddają pod analizę  czyny zabronione, stanowiące przestępstwa lub wykroczenia z różnych obszarów społęczno - gospodarczych. Jest to szerokie spojrzenie na prawo karne, regulowane nie tylko przez kodeks karny, ale także przez ustawy szczególne.

Zachęcamy do lektury. Publikacja znajduje się w Bibliotece Uniwersyteckiej.