Dr Ewelina Idziak zrealizowała międzynarodowy staż naukowy

Dr Ewelina Idziak zrealizowała międzynarodowy staż naukowy w okresie od 4 listopada do 30 grudnia 2022 roku i tym samym zdobyła kwalifikacje: International Lecturer / Senior Researcher - honorowane na całym świecie.

Program jest finansowany z międzynarodowej dotacji w wysokości 1 200 000 EURO, przekazanej MCB przy wsparciu ZEA, Włoch, Bułgarii, Stanów Zjednoczonych, Izraela i Chin oraz datków charytatywnych.

Uczestnicy stażu otrzymują Międzynarodowy Grant Edukacyjny No. IEG/W/22/09/12 w wysokości 3000 EURO na udział w tym międzynarodowym projekcie.

Zakres programu: 180 godzin lub 6 punktów ECTS.

Celem stażu naukowego jest podniesienie poziomu szkolenia teoretycznego i praktycznego, zdobycie doświadczenia w prowadzeniu działalności badawczej, zapewnienie wymiany informacji i poszerzenia kontaktów naukowych oraz doskonalenie i nabywanie niezbędnych ogólnych i zawodowych kompetencji praktycznych.

Serdecznie gratulujemy!