Ostatnia edycja projektu "Nowoczesny Uniwersytet"

W naszym Instytucie finalizujemy ostatnią edycję projektu "Nowoczesny Uniwersytet", w którym udział biorą studenci II roku kierunku Prawo w biznesie oraz III roku kierunku administracja (lic.).

Głównym celem projektu jest wzrost kompetencji studentów UKW odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Możliwe jest to przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia ekspertów z sektora biznesu.

Studenci, z pomocą eksperta ze strony UKW i ekspertów zewnętrznych realizują różne projekty, które zostaną wdrożone w przedsiębiorstwach z regionu.
Opiekunem ze strony naszego Instytutu jest dr Anita Kubanek, a ekspertami zewnętrznymi:

Tematy i zagadnienia projektowe dotyczą:

Projekt realizowany jest w ramach następuujących działań: spotkania projektowe, wizyty studyjne, szkolenia oraz staże studenckie.

Serdecznie gratulujemy Studentom udziału w projekcie, a przedsiębiorcom otwartości na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Fotorelacja ze spotkań: www.facebook.pl