Młodzi ludzie siedzący przy stole

Nabór studentów do II edycji projektu "Nowoczesny Uniwersytet"

Rusza nabór do II edycji projektu „Nowoczesny Uniwersytet” realizowanego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Projekt skierowany jest do studentów kierunków: administracja licencjat III rok i ekonomia licencjat III rok.

W swoim  zakresie projekt obejmuje:

• zajęcia projektowe z ekspertami z Uczelni oraz ekspertami z sektora biznesu (przedstawiciele regionalnych przedsiębiorstw),
  • wizyty studyjne w firmach,
  • szkolenia podnoszące kompetencje,
  • płatne staże.

Głównym celem projektu jest wzrost kompetencji studentów UKW odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Możliwe jest to przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia ekspertów z sektora biznesu.

Studenci, z pomocą ekspertów ze strony UKW i ekspertów zewnętrznych realizują różne projekty, które zostaną wdrożone w firmach. Zdobywają też wiedzę praktyczną, poznają kulturę organizacyjną i funkcjonowanie firm, zdobywają kontakty i poznają najnowsze trendy w zarządzaniu firmą.

W zeszłorocznej edycji w ramach projektu studenci odbyli staże w firmach: Media System Sp. z o.o., Agnat Sp. z o.o. (domena.pl), Celit Sp. z o.o., Les Higiena Sp. z o.o. (Kayakmania, Lloyd), Soft Blue oraz GLS Sp. z o.o.. W tegorocznej edycji udział wezmą również nowe firmy.

Zgłoś się już teraz!

Zgłoszenie należy wysłać mailem na adres: e.kulpa@ukw.edu.pl
lub zapisć się osobiście w Sekretariacie Instytutu
(pl. Weyssenhoffa 11, pokój 107).

Zachęcamy do udziału!