Projekt "Nowozesny Uniwersytet" I edycja

Trwa projekt "Nowoczesny Uniwersytet", w którym udział biorą studenci III roku administracji, III roku ekonomi oraz IMU administracji. Eksperci i opiekunowie zespołów projektowych dr Anita Kubanek, dr hab. Marcin Skinder oraz dr Paweł Antoszak organizują spotkania z ekspertami, przedsiębiorcami z różnych firm, m.in. z Panem Pawłem Deka z firmy Celit, Panem Łukaszem Glińskim z firmy Les Higiena oraz Panem Rafałem Rasmusem z Media System Sp. z o.o.

Głównym celem projektu jest wzrost kompetencji studentów UKW odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Możliwe jest to przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia ekspertów z sektora biznesu.

Studenci, z pomocą ekspertów ze strony UKW i ekspertów zewnętrznych realizują różne projekty, które zostaną wdrożone w firmach. m.in.:  opracowanie systemu controllingu dla firmy Media System Sp. z o.o., opracowanie strategii employer branding dla firmy Media System Sp. z o.o., opracowanie strategii marketingowej dla Fabryki Lloyd, czy organizacja i promocja Międzynarodowego Dnia Kajakarza "Kayakmania 2018".