Dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski prof. uczelni z wystąpieniem wprowadzającym na międzynarodowej konferencji studenckiej w Gdyni

Koło Naukowe Prawa Gospodarczego i Handlowego studentów Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni zorganizowało dużą, międzynarodową konferencję naukową „Crafting Legal Solutions for Modern Business Realities: Economic and Commercial Law Conference”, która odbyła się w dniu 8 czerwca w Gdyni oraz online.

Nasz pracownik dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski prof. uczelni z Katedry Prawa Gospodarczego i Finansowego został zaproszony do wygłoszenie referatu otwierającego to wydarzenie, co uczynił wystąpieniem „EU Taxonomy and CSRD Regulations Between Public and Private Economic Law”.

Gratulujemy!