Obrony prac dyplomowych!

Szanowni Państwo Studenci broniący prace dyplomowe!

W dniach 1-4 lipca przystąpicie Państwo do obron swoich prac licencjackich i magisterskich w ten sposób wieńcząc czas studiów. Jak bowiem śpiewała Anna Jantar "nic nie może przecież wiecznie trwać" (choć piosenka ta - co oczywiste - nie jest o obronach, lecz i miłości, a Anna Jantar nagrała ją blisko pół wieku temu mając blisko tyle lat ile Wy macie dzisiaj), ale studia też nie mogą wiecznie trwać będąc jedynie i aż etapem naszego życia - bardzo ważnym ale takim, który musi mieć swój czas.

Życzymy Państwu aby dla każdego z Was i dla Waszych Bliskich dzień obrony pracy był dobrym dniem. Pozostając w klimacie starszych piosenek warto odwołać  się do utworu Czerwonych Gitar aż z 1977 r. "Mam dobry dzień", który (nie będąc wszak o obronach) rozpoczyna się od słów "kiedy cię rano widzę na swej drodze mam dobry dzień" ufając, że gdy Państwo w dniu obrony zobaczycie swoich promotorów, recenzentów i przewodniczących komisji będziecie mieli dobry dzień, bo w "dobre dni warto wierzyć", bo "dobre dni warto przeżyć". Tego Wam życzymy, tak samo jak tego, abyście uzyskali jak najlepsze oceny!