Podpisanie umowy o współpracy z Uniwersytetem APBS Business School Avicenne (Tunezja)

Miło nam poinformować, że po owocnych dyskusjach pomiędzy Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy reprezentowanym przez dr Ewelinę Idziak z Katedry Ekonomii oraz Panią Dyrektor Biura Współpracy Międzynarodowej Anielą Bekier-Jasińską a Uniwersytetem APBS Business School Avicenne w Tunezji (apbs.tn) reprezentowanym przez Pana Kamella Sellaoui (CEO), podpisaliśmy umowę o współpracy pomiędzy naszymi uczelniami.

Niniejsza umowa oznacza znaczący krok naprzód w naszym wspólnym zaangażowaniu we wspieranie współpracy akademickiej i realizację wspólnych celów.

Umowa o współpracy określa ramy różnych wspólnych inicjatyw, w tym między innymi programów wymiany studentów, współpracy badawczej, możliwości rozwoju wydziałów i wspólnych konferencji. Wierzymy, że formalizując to partnerstwo, możemy wykorzystać nasze mocne strony i zasoby, aby poprawić doświadczenie akademickie naszych studentów i znacząco przyczynić się do rozwoju wiedzy w naszych dziedzinach.

Cieszymy się, że możemy współpracować z najbardziej innowacyjną szkołą biznesu w Tunezji!