Kolejny sukces dr Eweliny Idziak w zakresie podjęcia współpracy międzynarodowej

Dr Ewelina Idziak z Katedry Ekonomii wraz z Panią Dyrektor Biura Współpracy Międzynarodowej Anielą Bekier-Jasińską przeprowadziły proces pozyskania nowego partnera zagranicznego z Tajlandii.

Podpisane zostało Memorandum of Understanding między Metharath University (www.mru.ac.th) a Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Aktualnie trwają prace nad praktycznym przygotowaniem współpracy w następujących obszarach:

1. organizacja trybu wymiany kadry i studentów. W pierwszej kolejności wizyta dr Eweliny Idziak jako Visiting Professor z przeprowadzeniem pełnych dwóch kursów edukacyjnych w zakresie: Service Design Thinking oraz Entrepreneurship;
  2. staże naukowe (Scientific Internship);
  3. wspólne badania naukowe z zaproponowanego przez dr Ewelinę Idziak obszaru: "Gen Z attitudes towards FinTechs services" (Joint research collaboration);
  4. wstępne przygotowanie wniosków do wspólnego nauczania pokrywających się obszarów Ekonomii i Finansów lub studiów z podwójnym dyplomowaniem na przykład w ramach Programu Erasmus Mundus (Preparatory visit for joint submission of an application for a preparatory project for the introduction of joint learning under Erasmus Mundus or other possible type, preliminary preparation of an application for Erasmus Mundus).

Zapraszamy na stronę partnera informującą o zawarciu współpracy z UKW: www.facebook.com

Gratulujemy podjęcia niezwykle ciekawej współpracy w tak szerokim zakresie!