Książka z zakresu prawa pogrzebowego z udziałem Dr Agnieszki Wedeł-Domaradzkiej, prof. uczelni z Wydziału Prawa i Ekonomii

Właśnie ukazała się książka, której współautorką i współredaktorką jest Dr Agnieszka Wedeł-Domaradzka prof. uczelni z Wydziału Prawa i Ekonomii.

Jej wydawcą jest Routledge - jedno z najbardziej prestiżowych wydawnictw z zakresu nauk humanistycznych i społecznych. Znajduje się ono na liście ministerialnej na poziomie II.

Tematyka publikacji jest częścią szerszego projektu wydawniczego Routledge dotyczącego tematyki pogrzebowej. W publikacji poruszone zostały przez Autorkę kwestie polskiego prawa pogrzebowego, w tym pogrzebów, kremacji, cmentarzy i działalności branży pogrzebowej.

Z spisem treści publikacji można zapoznać się: www.routledge.com

Udział w jej przygotowaniu, jak też członkostwo Dr Agnieszki Wedeł-Domaradzkiej prof. uczelni w zainicjowanej przez Uniwersytet w York grupie badawczej (The Cemetery Research Group www.cemeteryresearch.org) potwierdza wiedzę ekspercką Autorki w tym jakże ważnym społecznie obszarze w jego wymiarze krajowym i międzynarodowym.