Udział Koła Naukowego „Prawo&Biznes” w Konferencji BIZNES TRENDY

Za nami jedna z ważniejszych konferencji biznesowych w naszym regionie. BIZNES TRENDY organizowane przez Pracodawców Pomorza i Kujaw rokrocznie przyciągają imponującą rzeszę przedsiębiorców, specjalistów i przedsiębiorczych osób. Wszystko skupione jest wokół tematyki najnowszych trendów w biznesie. W tym roku liczebność Uczestników przekroczyła 450 osób.

Wśród Uczestników nie zabrakło również przedstawicieli naszego Wydziału i studentów. Dr Anita Kubanek wraz z Członkiniami Koła Naukowego (Halina Graniczna, Weronika Nowak, Sara Berghleh i Adrianna Bordiehn) uczestniczyły w wydarzeniu. Miały nawet możliwość odbycia osobiście rozmowy z prelegentami, którzy byli najbardziej pożądanymi w tym roku osobistościami. Paweł Tkaczyk i Michał Sadowski znaleźli chwilę, aby podjąć w kuluarach temat marketingu, sztucznej inteligencji, studiów i Bydgoszczy. To były niesamowite chwile okraszone promocją naszego Wydziału.

To kolejne wydarzenie, które stanowi wsparcie adaptacji naszych studentów do sektora biznesu w naszym regionie.