Dr Ewelina Idziak otrzymała pozytywną decyzję na organizację Blended Intensive Program

Dr Ewelina Idziak pozyskała kolejną pozytywną decyzję oraz finansowanie na organizację Blended Intensive Program. W roku 2024 rozpocznie się organizacja BIP Alternative Finance - new perspectives & challenges. Pani Doktor zaprosiła tym razem do współpracy uniwersytety z: Grecji, Litwy i Chorwacji.

Formuła BIP Alternative Finance - new perspectives & challenges będzie zbliżona do formuły BIP w 2023 roku.

Informację na temat POPRZEDNIEGO BIP można zobaczyć tutaj: www.internationalbanking.ukw.edu.pl oraz www.facebook.com

Rekrutacja do BIP Alternative Finance - new perspectives & challenges 2024 planowana jest na styczeń 2024.

Gratulujemy!