Podsumowanie spotkania dla studentów w ramach ogólnopolskiej akcji "Adwokat na Uczelni"

Dnia 15 listopada 2023 r. na Wydziale Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, odbyło się spotkanie dla studentów prawa w ramach ogólnopolskiej akcji pt. "Adwokat na uczelni" organizowana przez Okręgową Radę Adwokacką w Bydgoszczy.

Celem spotkania było przybliżenie studentom kwestii dotyczącej aplikacji adwokackiej i zawodu adwokata. Studentów prawa interesowały nie tylko kwestie formalne związane z odbywaniem aplikacji adwokackiej, ale także praktyczne aspekty wykonywania zawodu adwokata.

Serdecznie dziękujemy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bydgoszczy za przedstawienie zawodu adwokata i jego pracy w tak ciekawy sposób.