Podsumowanie Konferencji Perspektywy Jutra

14 września odbyła się pierwsza edycja Konferencji PERSPEKTYWY JUTRA, która wybrzmiała dużym echem w regionie. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza, a koordynatorką zespołu organizacyjnego dr Anita Kubanek – adiunkt w Katedrze Prawa Gospodarczego i Finansowego. Nasz Wydział objął Konferencję Patronatem, a udział w niej wzięli dr Maryla Bieniek-Majka oraz Paula Seifert.

W Fabryce Lloyda spotkało się 200 przedsiębiorców, managerów i specjalistów z regionu, aby wspólnie wysłuchać prelekcji z 5 różnych obszarów:

• sztuczna inteligencja i innowacje – dr Maciej Kawecki,
  • marketing – Jakub Biel,
  • przywództwo – Rafał Rasmus (Media System),
  • motywacja i determinacja – Agnieszka Soińska (Mistrzyni świata w wioślarstwie),
  • e-commerce – Adam Kokoszkiewicz (BLIK).

Warto podkreślić, że w zespole, który wspierał Organizatora operacyjnie podczas wydarzenia były Studentki naszego Wydziału – Milena Ogrodniczak, Roksana Klimczak, Weronika Nowak oraz Halina Graniczna. Serdecznie gratulujemy współtworzenia tak ważnego wydarzenia biznesowego.

To kolejny przykład współpracy naszego Wydziału z otoczeniem społeczno-gospodarczym w regionie.