Udział dra hab. Marka Mrówczyńskiego, prof. uczelni w Zjeździe Katedr i Zakładów Postępowania Cywilnego

Dr hab. Marek Mrówczyński - jako przedstawiciel naszego Wydziału - wziął udział w Zjeździe Katedr i Zakładów Postępowania Cywilnego, który odbył się w dniach 17-20 września tego roku na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Tematem zjazdu były "Instytucje prawa procesowego cywilnego - stan obecny i perspektywy". W obradach wzięli udział przedstawicieli nauki prawa procesowego cywilnego z całego kraju, jak również praktycy, w tym sędziowie. W wygłoszonych referatach i dyskusji skupiono się na ocenie stanu Kodeksu postępowania cywilnego po jego wielokrotnych istotnych nowelizacjach z ostatnich lat.