Kolejne publikacje naszych wykładowców!

Nakładem Wydawnictwa Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie ukazała się Księga jubileuszowa Prof. zw. dr hab. dr. h.c. Emila W. Pływaczewskiego "Człowiek, społeczeństwo i państwo z perspektywy nauk kryminologicznych" pod redakcją Ewy M. Guzik-Makaruk, Katarzyny Laskowskiej i Wojciecha Filipkowskiego.

Opublikowali w niej artykuły Profesorowie naszego Wydziału:

• Justyna Karaźniewicz "Karnoprocesowe środki ochrony osobowych źródeł dowodowych i ich znaczenie w walce z przestępczością zorganizowaną",
  • Radosław Krajewski - "Izolacja postpenalna sprawców uznanych za niebezpiecznych",
  • Marian Masternak "Postępowanie prowadzone przez naczelnika urzędu skarbowego w celu wykonania przepadku i nawiązki na rzecz Skarbu Państwa".

Dzieło składa się z ponad 60 tekstów badaczy z różnych ośrodków naukowych, liczy aż 1239 stron, w co wkład wnieśli także nasi Profesorowie.

Gratulujemy!