Życzenia od Władz Wydziału Prawa i Ekonomii z okazji rozpoczęcia roku akademickiego

Drodzy Studenci, Szanowni Wykładowcy, Szanowni Państwo,

rozpoczynamy kolejny rok akademicki na Wydziale Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Na pięciu kierunkach studiów (administracji, ekonomii, kryminologii, prawie i prawie w biznesie) w roku akademickim 2023/2024 naukę kontynuuje i rozpoczyna ponad 1600 studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Wiedzą ze studentami dzielić się będzie ponad 70 wykładowców Wydziału i wielu wykładowców z innych jednostek Uniwersytetu oraz wspierający Wydział praktycy, a to wszystko pod troskliwym okiem Pań z sekretariatu oraz dzięki Paniom i Panom na co dzień dbających o nas w zakresie porządku. Liczby te nie przysłaniają - bo przysłaniać nie mogą - tego, że ważny jest każdy student i każdy pracownik współtworzący przestrzeń Wydziału, a więc każdy z Was.

Życzymy Wam - Drodzy Studenci - aby rok ten był czasem owocnej nauki, zawierania i umacniania dobrych relacji między Wami oraz aby dał Wam to wszystko co oprócz nauki jest przywilejem studentów. Wam - Szanowni Wykładowcy - życzymy owocnego przekazywania wiedzy, otwartości na to, co możemy czerpać dzięki kontaktom z młodymi ludźmi, jak też dobrego uprawiania nauki w jej wymiarach publikacyjnym, konferencyjnym i innych. Wszystkim Państwu, a także Waszym Bliskim, życzymy zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności.

Dziekan Wydziału Prawa i Ekonomii

dr hab. Radosław Krajewski, prof. uczelni

Prodziekan ds. kształcenia (nauki prawne)

dr Dagmara Jaroszewska-Choraś