Ważne informacje dla kandydatów na studia niestacjonarne prowadzone na Wydziale Prawa i Ekonomii!

Szanowni Państwo,

zapraszamy na studia niestacjonarne na kierunkach administracja (lic i mgr), ekonomia (lic i mgr), kryminologia (lic), prawo (mgr) i prawo w biznesie (lic)!

Ważne terminy:

• 17 września 2023 - zakończenie rejestracji internetowej - ostatni dzień wpłaty opłaty rekrutacyjnej,
  • 19 września 2023 - ogłoszenie wstępnych wyników kwalifikacji,
  • 21-22 września 2023 - przyjmowanie dokumentów od kandydatów zakwalifikowanych do wpisu na studia,
    WAŻNE: Dokumenty przesyłane pocztą muszą trafić na UKW do 20 września 2023, do godz. 14.00. Prosimy o przesyłanie dokumentów listem poleconym priorytetowym
  • 26 września 2023 - ogłoszenie list kandydatów wpisanych na studia.

Opłaty za studia:
Studenci studiów niestacjonarnych (z wyłączeniem studentów I roku) zobowiązani są do uiszczania opłat za studia, w następujących formach i terminach:

jednorazowo, w terminie do dnia 15 października albo w ośmiu równych ratach w następujących terminach:

1. I rata do 15 października;
  2. II rata do 15 listopada;
  3. III rata do 15 grudnia;
  4. IV rata do 15 stycznia;
  5. V rata do 15 lutego;
  6. VI rata do 15 marca;
  7. VII rata do 15 kwietnia;
  8. VIII rata do 15 maja.

Studenci I roku zobowiązani są do uiszczenia wpłaty I raty lub całości z tytułu opłaty za studia do 31 października. W przypadku studentów wnoszących jednorazową opłatę za rok studiów opłata pomniejszona jest o kwotę stanowiącą 10% rocznej opłaty za studia.

Do zobaczenia!