Udział dr Agnieszki Wedeł-Domaradzkiej, prof. uczelni w międzynarodowej konferencji naukowej

Z okazji 70. rocznicy wejścia w życie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka Central European Academy i Ferenc Mádl Instytute of Comparative Law zorganizowały w Budapeszcie w dniach 15-16 czerwca 2023 r. międzynarodową konferencję naukową pt. „The ECHR at 70: The Central European Narrative”.

W konferencji tej na zaproszenie organizatorów udział wzięła dr Agnieszka Wedeł-Domaradzka. Tematem jej wystąpienia było "The Rright to Private Life Under the ECHR with Special Regard to Central Europe". Konferencja zgromadziła kilkudziesięciu badawczy praw człowieka z Chorwacji, Czech, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii oraz Węgier i była okazję nie tylko do naukowej refleksji na temat praw człowieka, ale również nawiązywania nowych kontaktów naukowych.