Blended Intensive Programme: International Banking - Limitations & Possibilities ze spektakularną współpracą międzynarodową

BIP International Banking - Limitations and Possibilities autorstwa dr Eweliny Idziak z Katedry Ekonomii Wydziału Prawa i Ekonomii odnotowuje sukcesy na arenie międzynarodowej.

W program, którego celem jest nabycie specjalistycznej wiedzy i umiejętności z dziedziny bankowości międzynarodowej aktywnie zaangażowały się 3 uczelnie partnerskie:

• University of Western Macedonia in Greece,
  • Vilnius University of Applied Sciences in Lithuania,
  • 1 Decembrie 1918 University of Alba Iulia in Romania.

Program został oficjalnie zarejestrowany przez Komisję Europejską na platformie EPALE jako event. Program łączy w sobie komponent wirtualny oraz stacjonarny - szczegóły z workshop'u już niebawem: 22-26 maja!

Kilka statystyk na temat Programu:

• 4 kraje,
  • 88 aktywnych uczestników programu na platformie MsTeams,
  • 38 studentów biorących aktywny udział w zajęciach on-line,
  • 7 Wykładowców: 1-Polska, 2-Grecja, 2-Rumunia, 2-Litwa,
  • 3 Ekspertów zewnętrznych,
  • 5 intensywnych spotkań on-line,
  • 5 nagrań video.

Strona FB: International Banking - Limitations & Possibilities

WWW programu: www.internationalbanking.ukw.edu.pl

14 folderów pełnych materiałów zgromadzonych i wypracowanych przez uczestników, 18 obszarów tematycznych, 9 aplikacji użytych podczas spotkań MsTeams!

Więcej niebawem!