Podsumowanie prelekcji Justyny Ratajczak

Wiedza praktyczna jest dla nas niezwykle cenna. Dlatego na naszym Wydziale organizujemy wykłady otwarte z praktykami posiadającymi doświadczenie w wielu dziedzinach odpowiadających kierunkom naszego Wydziału.

Tym razem studenci mieli możliwość wysłuchać prelekcji Justyny Ratajczak, która od ponad 18 lat współpracuje z przedsiębiorcami udzielając doradztwa biznesowego, prowadząc szkolenia, usprawniając procesy funkcjonujące w przedsiębiorstwach. Tematem jej wystąpienia było planowanie działalności gospodarczej – „Zaplanuj dobrze swój biznes - o tworzeniu biznesplanów”.

W ramach spotkania omówione zostały zagadnienia:

• dlaczego brakuje nam odwagi do działania (w zakresie własnej działalności gospodarczej),
  • biznesplan a rzeczywistość,
  • najczęściej popełniane błędy w małym biznesie – 8 przypadków,
  • podstawowe zasady opracowania biznesplanu.

Wykład cechował się wysokim stopniem praktyczności i angażował Studentów. Interakcja, w jaką wchodzili z prowadzącą prowadziła do ciekawych wniosków na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Serdecznie dziękujemy Pani Justynie Ratajczak za poświęcony czas i chęć propagowania wiedzy praktycznej tak cennej na kierunkach naszego Wydziału.