Udział dra Tomasza Knepki w VI Międzynarodowej Bałtyckiej Konferencji Prawa Finansowego

W dniach 19-22 kwietnia br. dr Tomasz Knepka uczestniczył w VI Międzynarodowej Bałtyckiej Konferencji Prawa Finansowego zatytułowanej „Prawo finansowe wobec wyzwań XXI wieku”. Podczas konferencji kilkudziesięciu naukowców z krajowych oraz zagranicznych ośrodków naukowych podejmowało zagadnienia w powyższym zakresie.

Wydarzenie naukowe odbyło się w Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz w szwedzkim Lund University. Uroczystość połączona była z atrakcjami m. in. zwiedzaniem Malmo oraz Kopenhagi. W ramach prelekcji dr Knepka wygłosił referat nt. „Znaczenia wyroku Sądu Konstytucyjnego Republiki Federalnej Niemiec z dnia 5 maja 2020 r. (Weiss II) dla procesu integracji rynku finansowego Unii Europejskiej.”

Serdecznie gratulujemy!