Konkurs na najważniejszy cytat organizowany przez Wydział Prawa i Ekonomii rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że w konkursie wygrały studentki kierunku Prawo, Administracja oraz Kryminologia. Na zwycięzców czekały ciekawe nagrody. Serdecznie gratulujemy!

Wśród wszystkich zebranych przez Studentów odpowiedzi, największą popularnością cieszyły się cytaty:

• ,,Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki” - Benjamin Franklin,
  • ,,Jeżeli rządowa machina wymaga od ciebie abyś był pośrednikiem niesprawiedliwości wobec innych wtedy - powiadam ci - złam prawo” - Henry David Thoreau,
  • ,,Nie trzeba wielkiej bystrości, żeby zobaczyć, do czego prowadzi deptanie prawa. Chociaż człowiekowi, nawet wykształconemu, prawo może wydać się nudne. Trzeba doświadczenia, żeby dostrzec, że za suchymi paragrafami kryje się ochrona naszej wolności, ładu, porządku społecznego, że w prawie tkwi ukryte piękno” - Adam Zagajewski.

Dziękujemy również wszystkim osobom, które oddały swoje głosy w konkursie!