Najnowsza publikacja dr Anity Kubanek i dra hab. Marka Mrówczyńskiego, prof. uczelni.

Nakładem Wydawnictwa UKW ukazała się książka pt. „Aktualne problemy prawne działalności gospodarczej” pod redakcją pracowników naszego Wydziału - dr Anity Kubanek i dra hab. Marka Mrówczyńskiego, prof. uczelni.

Monografia zawiera czternaście opracowań, których autorzy – reprezentujący krajowe ośrodki naukowe - specjalizują się w różnych gałęziach i dziedzinach prawa, a także  problematyce finansów. Wszystkie te artykuły koncentrują się wokół analizy i oceny obowiązujących uregulowań prawnych z punktu widzenia sprzyjania efektywności działalności gospodarczej, jak również generalnie z punktu widzenia funkcji spełnianej przez prawo w życiu społeczno-gospodarczym.

Serdecznie gratulujemy!