Życzenia z okazji Dnia Kobiet!

Drogie Panie - Studentki, Wykładowczynie, Pracowniczki Wydziału Prawa i Ekonomii oraz wszystkie Panie związane z naszym Uniwersytetem!

Przyjmijcie proszę najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet!

Niech na co dzień towarzyszy Wam uśmiech, niech sprzyja Wam zdrowie, szczęście i wszelka pomyślność. Realizujcie swoje marzenia i plany osobiste, dydaktyczne, naukowe oraz wszelkie inne!

Zamiast kwiatów, w tym - co by nie ulec powrotowi do mody czasów PRL-u - zamiast czerwonych goździków, tudzież charakterystycznych dla tamtych czasów a przekazywanych w tym dniu w prezencie rajstop, którym brakowało blasku i elastyczności niczym aktualnie części kolesiom - przyjmijcie proszę w prezencie fragment piosenki „Za zdrowie pań” wykonywanej przez zmarłego niedawno Edwarda Hulewicza (1937-2022):

„Dziewczyny treścią są naszych snów
Dziewczyny dobre, dziewczyny złe
Chociaż dziewczyna, marny to puch
Bez dziewczyn nie ma życia, życia nie ma, nie!”

Dziekan Wydziału Prawa i Ekonomii

dr hab. Radosław Krajewski, prof. uczelni