Podsumowanie spotkania z przedstawicielką Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy

W dniu 28 lutego br. na naszym Wydziale Prawa i Ekonomii w ramach wykładów otwartych odbyło się spotkanie z Panią nadkom. Anną Frencel, Pełnomocniczką Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy ds. Ochrony Praw Człowieka.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się ze specyfikę działań Policji w zakresie zgodności z międzynarodowymi standardami ochrony praw człowieka, a także z działaniami Policji na terenie województwa, w zakresie ochrony praw człowieka, szczególnie zwiększania świadomości funkcjonariuszy Policji oraz ich uwrażliwiania na potrzebę działania w zgodzie ze standardami ochrony praw człowieka.