Jesteśmy Wydziałem Prawa i Ekonomii!

W związku z uzyskaniem w dyscyplinie nauki prawne kategorii naukowej B+ nasz Instytut od 20 lutego tego roku jest Wydziałem Prawa i Ekonomii.

Tym samym dołączyliśmy do licznego grona Wydziałów naszego Uniwersytetu, jak też zyskaliśmy taki sam status jak większość jednostek prowadzących kierunki prawo, ekonomia, administracja, kryminologia, prawo w biznesie i inne w Polsce.

Pamiętając o naszej przeszłości - sięgającej 1992 r., gdy to w naszej Uczelni utworzono kierunek administracja, jak też mając świadomość trudu rozwoju, gdy w ostatnich latach tworzyliśmy kolejne kierunki - w kolejności chronologicznej - ekonomię, prawo w biznesie, kryminologię i prawo - z nadzieją patrzymy w przyszłość.

Oby status Wydziału przyczynił się do zmniejszenia przestrzeni tego, z czym czasami radzimy sobie nie najlepiej i oby dał perspektywę wzmacniania tego wszystkiego, co stanowi nasze atrybuty.

Witam zatem na Wydziale łącząc serdeczne pozdrowienia

dr hab. Radosław Krajewski, prof. uczelni