Konferencja Naukowa „Przedsiębiorstwo i jego otoczenie. Wyzwania ekonomiczne, prawne i społeczne” objęta Patronatem Honorowym

Konferencja Naukowa „Przedsiębiorstwo i jego otoczenie. Wyzwania ekonomiczne, prawne i społeczne”, została objęta Patronatem Honorowym przez:

• Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego,
  • Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego,
  • Prezydenta Miasta Bydgoszcz.

Konferencja Naukowa dr Maryli Bieniek-Majki, otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu Doskonała Nauka (wartość dofinansowania: 40 000,00 PLN, całkowita wartość: 46 900,00 PLN),

Serdecznie gratulujemy!

Projekt pt. "Przedsiębiorstwo i jego otoczenie. Wyzwania ekonomiczne, prawne i społeczne” został dofinansowany w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki pod nazwą „Doskonała Nauka II” w ramach modułu „Wsparcie konferencji” lub "wsparcie monografii". Wartość dofinansowania: 40 000,00 PLN, całkowita wartość: 46 900,00 PLN).

Przedmiotem programu jest wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki oraz innych jednostek organizacyjnych działających na rzecz upowszechniania nauki w realizacji projektów mających na celu prezentację osiągnięć naukowych, w tym najnowszych wyników badań naukowych lub prac rozwojowych, przez organizację konferencji naukowych, wydawanie monografii naukowych lub ich tłumaczenie na języki kongresowe (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski lub włoski)."

Logotypy: Flaga i godło Polski - Ministerstwo Edukacji i Nauki -  program Doskonała Nauka