Udział dr Agnieszki Wedeł-Domaradzkiej, prof. uczelni oraz dra Przemysława Osóbki w międzynarodowej konferencji naukowej

Pracownicy Instytutu Prawa i Ekonomii dr Agnieszka Wedeł-Domaradzka, prof. uczelni oraz dr Przemysław Osóbka uczestniczyli w międzynarodowej konferencji naukowej "Human Rights in the Modern Organisation and Society", którą zorganizowały Uczelnie ze Słowenii (Faculty of Organisation Studies in Novo mesto), Belgii (UCLL University of Applied Science), Cypru (Center for the Advancement of Research & Development in Educational Technology) i Polski (Wydział Prawa i Administracji UMK w Toruniu). Celem konferencji była promocja działalności badawczo-rozwojowej w zakresie problematyki praw człowieka we współczesnej organizacji i społeczeństwie.

Dr Agnieszka Wedeł-Domaradzka, prof. uczelni wygłosiła referat pt. "Active Ageing and Working Environment - Do We Have Progressive Realization?", a dr Przemysław Osóbka zaprezentował wystąpienie pt. "Small Island States Vulnerability to Climate Change".

W konferencji wzięli udział przedstawiciele świata nauki z Brazylii, Cypru, Macedonii Północnej, Polski, Słowenii, Ukrainy i Węgier.

Serdecznie gratulujemy!