Studenci kierunku Prawo w Biznesie na Biznes Trendach 2022

W dniu 24.11.2022 r. odbyła się bardzo ważna w naszym regionie Konferencja Biznesowa Biznes Trendy 2022, której organizatorem jest Związek Pracodawców Pomorza i Kujaw oraz Agencja Marketingowa Tandem (Małgorzata Pelc). Celem konferencji jest prezentacja aktualnych trendów w działalności przedsiębiorstw i ich zastosowania w praktyce, szczególnie w zakresie wdrażania strategii biznesowych, wynikających z doświadczenia zarówno globalnych, jak i lokalnych przedsiębiorstw.

Organizatora cykliczne wspierają Studenci Koła Naukowego "Prawo&Biznes". Zespół w składzie: Anna Pawłowska, Mikołaj Cesarz, Sara Berghleh, Aleksandra Kula, Roksana Klimczak oraz opiekun Koła - dr Anita Kubanek, włączył się w organizację wydarzenia i na miejscu realizował swoje zadania.

Dodatkowo w tym roku, dzięki uprzejmości Organizatora, w Konferencji jako słuchacze uczestniczyli studenci I roku kierunku Prawo w biznesie.
Było to dla nich nowe i ciekawe doświadczenie, ponieważ poznawali świat biznesu z bardzo praktycznej strony słuchając prelekcji o najnowszych trendach w marketingu i zarządzaniu.