Podsumowanie warsztatów organizowanych przez Koło Naukowe Prawo&Biznes "Złap bakcyla przedsiębiorczości"

17 listopada 2022 roku odbyły się warsztaty organizowane przez Koło Naukowe Prawo&Biznes "Złap bakcyla przedsiębiorczości". Wydarzenie organizowane było w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

W dyskusji wzięli udział studenci kierunku Prawo w biznesie (Anna Pawłowska, Mikołaj Cesarz, Kacper Szerbart), przedsiębiorcy z regionu (Grzegorz Urbaniach - Mediart Pozycjonowanie, Łukasz Kołodziejski - OEX Cursor) oraz przedstawiciele świata nauki, którzy na co dzień zajmują się prawem gospodarczym (mgr Miłosz Chruściel, dr Anita Kubanek). Celem spotkania była dyskusja na temat potencjału przedsiębiorczości.

Spotkanie moderowane było przez dr Anitę Kubanek i dotyczyło obszarów: pojęcia przedsiębiorczości, cech osób przedsiębiorczych (w tym pracowników i przedsiębiorców), wykorzystania wiedzy w praktyce, kompetencji przyszłości. Na spotkaniu przedstawione zostały konkretne przykłady wykorzystania wiedzy z zakresu przedsiębiorczości w praktyce.

Połączenie teorii i praktyki - wszystko podczas jednego wydarzenia, które ukazało potencjał tego dialogu. Warsztat odbył się z zastosowaniem myślenia wizualnego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, Studentom z Koła Naukowego oraz Słuchaczom za udział w wydarzeniu.