Cykl szkoleń informacyjnych dotyczących oferty projektów dotacyjnych realizowanych przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy

Dnia 21 listopada 2022 roku rozpoczął się cykl szkoleń informacyjnych dotyczących oferty projektów dotacyjnych realizowanych przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy. Pierwsze z tego cyklu spotkanie odbyło się ze studentami III roku kierunku ekonomia w Instytucie Prawa i Ekonomii.

Prelegent z ramienia Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego – Oddział w Bydgoszczy - Natalia Smarul, przedstawiła studentom ofertę projektów unijnych dotyczących wsparcia szkoleniowo-finansowego na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Wskazała na grupy docelowe, zakres działalności projektu oraz zaprezentowała informacje dotyczące wysokości wsparcia finansowego. Projekt zawiera:

• wsparcie finansowe do 40 000,00 zł;
  • szkolenie "ABC przedsiębiorczości" prowadzone przez ekspertów w danej dziedzinie;
  • szkolenie indywidualne w przygotowaniu biznesplanu.