Udział dr Eweliny Idziak w III Konferencji Naukowej "Inwestycje alternatywne 2022"

Dr Ewelina Idziak oraz lic. Oskar Andrysiak przedstawili podczas III Konferencji Naukowej "Inwestycje alternatywne 2022" artykuł pt. "Analiza wyników aukcji obrazów Wojciecha Fangora jako przykład inwestycji na rozwijającym się rynku dzieł sztuki". Zarówno aktualna i innowacyjna tematyka, jak i przedstawiona analiza danych znalazła uznanie Komisji Konkursowej.

Artykuł zdobył wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Dyrektora Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie!

Dr Ewelina Idziak już po raz drugi zdobyła nagrodę w tym konkursie. W 2021 roku zajęła pierwsze miejsce za najlepszy artykuł, a tym razem wspólnie z lic. Oskarem Andrysiakiem zdobyła wyróżnienie!

Serdeczne gratulacje!