Udział dr hab. Radosława Krajewskiego, prof. uczelni w konferencji upamiętniającej Profesora Jarosława Warylewskiego

W dniu 18 listopada 2022 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Radosław Krajewski, prof. uczelni uczestniczył w konferencji upamiętniającej Profesora Jarosława Warylewskiego, na której wygłosił referat "Prawnokarne aspekty pocałunku" będący prezentacją najważniejszych myśli opracowania poświęconego temu zagadnieniu zamieszczonego w księdze upamiętniającej Profesora pt. "Zbrodnia i kara. Refleksje o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości prawa karnego" (red. Wojciech Zalewski, Jacek Potulski, Tomasz Snarski - Gdańsk 2022).

Profesor Jarosław Warylewski (1959-2020) był wybitnym polskim karnistą, specjalistą w szczególności w zakresie przestępczości seksualnej.