Podsumowanie spotkania z przedstawicielami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

W Instytucie Prawa i Ekonomii odbyło się spotkanie z przedstawicielami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Studenci mogli poznać specyfikę służby w ABW oraz dowiedzieć się jak do służby aplikować. Nasi goście wyczerpująco odpowiadali na pytania studentów. Tego rodzaju spotkania to m.in. okazja by poznać własne możliwości zawodowe i szanse na znalezienie zatrudnienia po ukończeniu studiów czy nawet w trakcie ich trwania. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wymaga od kandydata m.in. nienagannej postawy moralnej, obywatelskiej i patriotycznej gwarantując specjalistyczne szkolenie i niezwykle intersującą pracę i służbę. Tę mogą wykonywać i pełnić również nasi absolwenci.

To nie ostatnie spotkanie z przedstawicielami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, gdyż kolejne planujemy zorganizować w przyszłym semestrze.