Konkurs na artykuł naukowy pt. „Debiut naukowy 2023” – „Zrównoważony rozwój a Europejski Zielony Ład"

Zapraszamy do konkursu na innowacyjny artykuł naukowy  pt. „Debiut naukowy 2023” – „Zrównoważony rozwój a Europejski Zielony Ład".

Trzynastą edycję projektu organizują: Biura prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka - Posła do Parlamentu Europejskiego, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, Instytut Studiów Społecznych Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu, Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju.

Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie zadebiutowania w publikacji o profilu naukowym, w tym: w monografii, w czasopiśmie naukowym, w recenzowanym sprawozdaniu z międzynarodowej konferencji naukowej, oraz wystąpienie podczas międzynarodowej konferencji naukowej, przedstawiając recenzowane wystąpienie.

Termin nadesłania prac: 29 stycznia 2023 r.
Termin rozstrzygnięcia: 28 lutego 2023 r.

Projekt ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć wszyscy studenci studiów I, II i III stopnia, oraz absolwenci nie posiadający tytułu naukowego – doktora.

Każdy uczestnik może przysłać własny artykuł, w którym przedstawi swój pogląd, pomysł, punkt widzenia, o dowolnej tematyce i profilu, pod warunkiem, że będzie się odnosił do pojęcia „zrównoważonego rozwoju i/lub europejskiego zielonego ładu”. Artykuł powinien mieć charakter naukowy i zawierać w sobie nurt/aspekt innowacyjny.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

Więcej informacji w plikach do pobrania!