Szkolenie dla studentów polegające na przeprowadzeniu symulacji pracy Rady UE

Rada Unii Europejskiej we współpracy z krajowymi konferencjami rektorów, w tym KRASP, organizuje pilotażowy projekt dla studentów z Europy polegający na przeprowadzeniu symulacji pracy Rady (szczegóły znajdują się w zał. 1). Realizacja takiego szkolenia odbędzie się w pierwszym tygodniu lutego 2023 r. w Brukseli (koszty podróży zostaną pokryte z projektu).

Biuro KRASP zwróciło się z prośbą o zgłoszenie po 6 kandydatów (3 studentki oraz 3 studentów optymalnie 3. roku studiów, posiadających wiedzę o funkcjonowaniu Unii Europejskiej) z każdej Konferencji, do udziału w projekcie z uwzględnieniem kryteriów, na podstawie których KRASP dokona ostatecznej selekcji 6 reprezentantów z Polski (zał. 2).

Wybrani studenci powinni przesłać odpowiednią dokumentację (CV oraz list motywacyjny) na adres mailowy: prorektor.studia@ukw.edu.pl do 02.11.2022 r. do godz. 9:00. W tytule należy wpisać "Rada Unii Europejskiej".