Udział prof. Bukowskiego i prof. Bojar-Fijałkowskiego w międzynarodowej konferencji naukowej o eko-przestępczości

Na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, w dniach 10-11.10.2022 odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa Transgranicza (zorganizowana) eko-przestępczość w Europie i poza jej granicami”.

Uczestnikami wydarzenia byli naukowcy z Polski, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Słowenii i Ukrainy. Pośród nich dr hab. Zbigniew Bukowski prof. ucz., który wygłosił referat „Nielegalna działalność w zakresie gospodarki odpadami. Wybrane zagadnienia” oraz dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski prof. ucz. który wygłosił referat Green deal and changes in selected sectors of Polish economy”.

Serdecznie gratulujemy!