Międzynarodowa Konferencja Naukowa parków narodowych z aktywnym udziałem dr hab. Tomasza Bojar-Fijałkowskiego prof. uczelni.

W dniach 22-24 września 2022 w Łebie odbywała się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Ochrona ekosystemów wodnych a ich udostępnianie” organizowana przez Słowiński Park Narodowy pod patronatem Ministra Klimatu i Środowiska. Jej uczestnikami byli przedstawiciele wszystkich polskich parków narodowych oraz naukowcy przyrodnicy z kraju i zagranicy.

Nasz pracownik, dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski prof. uczelni, był członkiem Komitetu Naukowego tej konferencji oraz moderował w jej trakcie panel zatytułowany „Przykłady działań i dobrych praktyk w ochronie ekosystemów wodnych” z udziałem prelegentów z Polski i USA.

Serdecznie gratulujemy!