Życzenia Dyrektora Instytutu Prawa i Ekonomii z okazji rozpoczęcia roku akademickiego

Drodzy Studenci, Szanowni Wykładowcy, Pracownicy i Przyjaciele

Instytutu Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy!

Rozpoczynamy nowy rok akademicki 2022/2023. Życzę Wam wszystkim aby był to rok udany we wszystkich obszarach naszego akademickiego życia - dydaktycznym, naukowym i organizacyjnym.

Obyśmy w tych niełatwych czasach wzrostu kosztów funkcjonowania, wciąż jeszcze istniejących zagrożeń zdrowotnych i innych ograniczeniach oraz zagrożeniach, jak najlepiej dali radę - na miarę naszych aspiracji i możliwości - czynić to, co zwykle od początku października jednego roku do końca września roku kolejnego czynić wypada - a więc przekazywać i pozyskiwać wiedzę, prowadzić badania naukowe, dbać o rozwój Instytutu i Uniwersytetu oraz podejmować wszelkie inne aktywności dobre dla naszej społeczności.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Dyrektor Instytutu Prawa i Ekonomii