Doktor Joanna Sikora-Alicka ukończyła z wyróżnieniem studia Executive Master of Business Administration in Healthcare Management organizowane przez Collegium Prometricum, uzyskując tym samym dyplom Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu walidowany przez Porto Business School.

Przedstawiając pracę pt. "Moral hazard and its implications on health insurance sector - overview of the impact of COVID-19 pandemic" autorka omawia wyniki badania wpływu pokusy nadużycia i jej konsekwencji na sektor ubezpieczeń zdrowotnych podczas COVID-19. Praca znajdując uznanie recenzentów została opublikowana w Optimum. Economic Studies znajdującym się na liście czasopism naukowych MNiSW z liczbą punktów 70.

Link do pełnej wersji artykułu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!