Monografia na temat pandemii COVID-19

Pracownicy naszego Instytutu w swoich badaniach naukowych bardzo często analizują aktualne zjawiska i problemy. Pokłosiem tych analiz jest m.in. monografia zatytułowana "Gospodarka i społeczeństwo wobec zagrożeń pandemią covid-19", której redaktorami są dr hab. Mirosław Geise, prof. uczelni, dr hab. Marcin Skinder, prof. uczelni oraz dr Agnieszka Szczepkowska- Flis.

Publikacja ma na celu przybliżenie Czytelnikowi wybranych aspektów związanych z reakcjami na zjawisko pandemii systemów gospodarczych, przedsiębiorstw oraz grup społecznych. Dzieło podzielone jest na dwie części - ekonomiczną oraz społeczną.
Każda z części składa się z pięciu rozdziałów. Autorami poszczególnych rozdziałów są pracownicy dwóch katedr Instytutu Prawa i Ekonomii (Katedry Ekonomii i Katedry Administracji) oraz absolwenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Serdecznie gratulujemy Autorom poszczególnych fragmentów oraz Redaktorom.