Udział w VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej - Nauka i Biznes – Wspólne Wyzwania

Dnia 30.06.2022 roku delegacja Katedry Ekonomii w składzie dr Agnieszka Szczepkowska-Flis, dr Maryla Bieniek-Majka, mgr Ewelina Augustynowicz brała aktywny udział w VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej - Nauka i Biznes – Wspólne Wyzwania, organizowanej przez Uniwersytet Szczeciński i Akademię Górniczo-Hutniczą z Krakowa.

W trakcie trwania Konferencji, w wieloaspektowej dyskusji, brali udział przedstawiciele życia gospodarczego - przedsiębiorcy, samorządowcy, reprezentanci otoczenia biznesu, zarówno Ci działający na terenie Pomorza Zachodniego jak i Małopolski. W debacie brali udział także naukowcy z kraju i ze świata (Wietnamu, Indii, Włoch, Hiszpanii,  Rumunii, Ukrainy i Kazachstanu).

W naszym Instytucie Konferencja łącząca świat biznesu z nauką planowana jest na marzec 2023 roku.