Instytutowe Forum Kół Naukowych - 1 czerwca 2022r.

W dniu 1 czerwca 2022 roku o godz. 13:00 w auli Instytutu Prawa i Ekonomii odbędzie się

debata studencka Przedstawicieli Kół Naukowych naszego Instytutu.

Dyskusja będzie się toczyć wokół czterech tez zgłoszonych przez Studentów poszczególnych

kół:

• Korupcja ma zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki (Koło Naukowe New Generation of Financiers)
  • Drobne zachowania korupcyjne nie godzą w interesy przedsiębiorców, a jedynie dają im szanse rozwoju (Koło Naukowe Prawo&Biznes)
  • Zwyczajowe dowody wdzięczności są rodzajem łapówki (Koło Naukowe Kryminologii)
  • Przyzwolenie społeczne na niewielkie przestępstwa korupcyjne zamazuje granicę etycznych i nietycznych zachowań (Koło Naukowe Inwestycji i Rynku Finansowego).

Debatę oceni Skład Sędziowski, który będzie reprezentowany przez Przedstawicieli Centralnego Biura Antykorupcyjnego oraz Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Instytutowym Forum Kół Naukowych.