Cykl spotkań dla studentów kierunku Administracja (mgr) - 24 maja 2022

24 maja 2022 r. odbędzie się (stacjonarnie) cykl spotkań o charakterze warsztatowym, szkoleniowym jak i prelekcji dla studentów kierunku Administracja na poziomie studiów magisterskich w Instytucie Prawa i Ekonomii UKW. W skład prelegentów wchodzą wieloletni praktycy, którzy zgodzili się podzielić swoim doświadczeniem ze studentami.

Inicjatywa ma na celu wyposażyć studentów w dodatkowe umiejętności, które mogą okazać się niezbędne w przyszłej służbie bądź pracy zawodowej, zwłaszcza związanej z instytucjami bezpieczeństwa publicznego. Udział w cyklu szkoleń jest bezpłatny i zostanie potwierdzony pisemnie przez Instytut Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Na cykl składa się:

• 9:00 – 10:00 Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
    Kujawsko - Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża
  • 10:15 – 11:15 Podstawy kryminalistyki
    Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy (Laboratorium kryminalistyczne)
  • 11:30 – 12:30 Warunki użycia broni palnej
    Bydgoskie Towarzystwo Strzeleckie Kaliber w Bydgoszczy
  • 12:45 – 13:45 Szkolenie antykorupcyjne
    Centralne Biuro Antykorupcyjne – Delegatura w Bydgoszczy
  • 14:00 – 15:00 Kurs prewencji terrorystycznej – szkolenie na platformie e-learningowej.
    Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: jaroslaw.janikowski@ukw.edu.pl wskazując imię, nazwisko, rok i formę studiów oraz numer albumu.

Osoba do kontaktu: dr Jarosław Janikowski