Spotkanie z przedsiębiorczynią Małgorzatą Bieniaszewską

25 maja 2022 roku odbędzie się w godzinach 11.15-12.45  spotkanie z przedsiębiorczynią Małgorzatą Bieniaszewską, które organizowane jest przez dra hab. Sławomira Kamosińskiego, prof. uczelni, wspólnie z Uniwersytetem Viadrna we Frankfurcie nad Odrą.

Zachęcamy do udziału studentów prawa w biznesie oraz ekonomii.

Rozmowa z Małgorzatą Bieniaszewską będzie dotyczyła czterech zagadnień:

1. Doświadczenie założyciela firmy jako kapitał początkowy biznesu (dziedzictwo socjalizmu i transformacji - hamulec czy motor przedsiębiorczości).
  2. Sukcesja: kontynuacja w nowej odsłonie.
  3. Znaczenie kobiet w biznesie.
  4. Innowacja i umiędzynarodowienie firmy

Spotkanie będzie miało formę hybrydową, a uczestniczyć w nim będą studenci z Uniwersyetu Opolskiego, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (Instytut Prawa i Ekonomii) oraz Uniwersytetu Bremen, Jena i Eberswalde.

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim, z symultanicznym tłumaczeniem na język niemiecki.

Link do oglądania spotkania w języku polskim: vimeo.com/event/
Link do oglądania spotkania w języku niemieckim: europa-uni-de.zoom.us

Serdecznie zachęcamy do udziału.