Wykład dr Moreny Boja z Uniwersytetu Śródziemnomorskiego w Tiranie (Albania)

Dnia 28 kwietnia 2022 r. w ramach programu Erasmus+ gościliśmy w naszym Instytucie dr Morenę Boję z Uniwersytetu Śródziemnomorskiego w Tiranie (Albania).

W ramach swojego pobytu dr Boja poprowadziła ćwiczenia dla studentów 3. roku ekonomii na temat "Working reports in the digital age", w ramach przedmiotu: Biznesplan.
Zajęcia  dotyczyły praktycznych aspektów zbierania danych oraz sporządzania raportów i sprawozdań. Doktor Boja jest pracownicą Wydziału Ekonomii, gdzie wykłada przedmioty z zakresu marketingu, administracji biznesu, etyki oraz komunikacji w biznesie.