Wykład z zakresu prawa autorskiego w Internecie w ramach Światowego Dnia Własności Intelektualnej

26 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Własności Intelektualnej. W tym roku hasło przewodnie brzmi: "IP and Youth: Innovating for a Better Future".

Z tej okazji zorganizowaliśmy wystąpienie ekspertki z zakresu prawa własności intelektualnej - dr Anny Podolskiej, która przedstawi temat dotyczący praw autorskich w Internecie, w dniu 26 kwietnia o godzinie 10:00.

Notatka o Prelegentce:
Adwokate, adiunkt w Katedrze Praw Cz łowieka i Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Gdańskiego. W 2017 roku obroniła rozprawę doktorską dotyczącą zasady wzajemnego zaufania między państwami cz łonkowskimi Unii Europejskiej w ich systemach wymiaru sprawiedliwości. W swojej pracy naukowej koncentruje się na zagadnieniach związanych z prawem autorskim oraz ochroną praw człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem relacji praw człowieka i nowych technologii.

Link do spotkania: www.teams.microsoft.com

Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams.
Kod do zespołu (dla osób z organizacji UKW): qzs3xti
Osoby spoza Uczelni proszone są o przesłanie swojego maila w domenie microsoft na adres: t.walkowiak@ukw.edu.pl